Корисна інформація

Також наша команда встановила та запустила теплові насоси в таких містах України:

  • м. Одеса (р-н. Чорноморка)
  • м. Київ (Крюківщина)
  • м. Львів (Сокільники)
  • м. Львів (Сокільники)
  • м. Львів (Личаківський р-н.)
  • м. Рівне (вул. Соборна)
  • м. Володимир-Волинський (р-н. ЗОШ №5)
  • м. Любомль (р-н. вул. 1 Травня)

Наша компанія надає послуги з виготовлення, монтажу та обслуговування теплових насосів власного виробництва. Теплові насоси які ми виготовляємо та реалізуємо відрізняються особливою конструкцією яка дозволяє суттєво підвищити надійність та ефективність геотермального контуру. В нашій конструкції відсутній проміжний теплоносій між фреоном та ґрунтом, за допомогою такої конструкції вдається досягнути кращих показників економічності при використанні ідентичної площі теплообміну з землею. У нас взагалі відсутній циркуляційний насос ґрунтового контуру (відсутні витрати електроенергії на його роботу та сервісне обслуговування даного вузла), транспортування фреону забезпечується безпосередньо компресором теплового насоса. Така технологія всесвітньо відома під назвою DX (безпосереднє випаровування). Застосування DX випаровувача дозволило зменшити необхідний діаметр буріння свердловин, що, в свою чергу, вплинуло на вартість бурових робіт.

Відомо що теплопередача тепла від землі до геотермального зонда краще відбувається коли зонд знаходиться під кутом 45 градусів до горизонту. Наша компанія має власне бурове обладнання для влаштування геотермального джерела тепла у правильній площині до горизонту. Ми проводимо встановлення геотермального контуру під кутом до горизонту , що забезпечує кращу теплопередачу ґрунт-фреон,  та дозволяє нашим замовникам зменшити візуальну площу використання їхньої земельної ділянки для влаштування геотермального контуру.

Приклад застосування теплових насосів з діагональним гео-контуром прямого випаровування у США:

loop-options-horiz

Виставка виробників енергозберігаючого обладнання 12-13 червня 2015р.  у м.Луцьку за організації Волинської облдержадміністрації

DSCN2133