Корисна інформація

Також наша команда встановила та запустила теплові насоси в таких містах України:

  • м. Одеса (р-н. Чорноморка)
  • м. Київ (Крюківщина)
  • м. Львів (Сокільники)
  • м. Львів (Сокільники)
  • м. Рівне (вул. Соборна)
  • м. Володимир-Волинський (р-н. ЗОШ №5)

Наша компанія надає послуги з виготовлення, монтажу та обслуговування теплових насосів власного виробництва. Теплові насоси які ми виготовляємо та реалізуємо відрізняються особливою конструкцією яка дозволяє суттєво знизити затрати на облаштування геотермального контуру. В нашій конструкції відсутній проміжний теплоносій між фреоном та ґрунтом, за допомогою такої конструкції вдається досягнути кращих показників економічності при використанні ідентичної площі теплообміну з землею. У нас взагалі відсутній циркуляційний насос ґрунтового контуру (відсутні витрати електроенергії на його роботу), транспортування фреону забезпечується безпосередньо компресором теплового насоса. Така технологія всесвітньо відома під назвою DX (безпосереднє випаровування). Застосування DX випаровувача дозволило зменшити необхідний діаметр буріння свердловин, що, в свою чергу, вплинуло на вартість бурових робіт.

Відомо що теплопередача тепла від землі до зонда краще відбувається коли зонд знаходиться під кутом 45 градусів до горизонту. Жодна монтажна організація на Західній Україні немає бурового обладнання яке придатне для влаштування геотермального джерела тепла у правильній площині до горизонту. Наші спеціалісти спроектували та виготовили бурове обладнання для правильного та раціонального влаштування геотермального джерела тепла. Наша компанія проводить встановлення геотермального контуру під кутом до горизонту для своїх замовників, що забезпечує кращу теплопередачу ґрунт-фреон,  що дозволяє нашим замовникам зменшити візуальну площу використання їхньої земельної ділянки для влаштування геотермального контуру.

loop-options-horiz

Наші теплові насоси повністю в автоматичному режимі підтримують задану вами температуру у приміщенні, не потребуючи втручань у роботу автоматики, також вони обладнані функцією керуванням додатковим джерелом тепла – це може бути існуючий електро чи газовий котел.

Приклад застосування теплових насосів з діагональним гео-контуром прямого випаровування у США:

Виставка виробників енергозберігаючого обладнання 12-13 червня у м.Луцьку за організації Волинської облдержадміністрації

DSCN2133

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *